تبلیغات
آنتی درویش قم - باز هم كوتاهی رسانه های ملی در ضعف اطلاع رسانی
 باز هم كوتاهی رسانه های ملی در ضعف اطلاع رسانی ...

حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد از سخنرانان برتر و معروف کشور در جلسه هفتگی کانون رهپویان وصال شیراز در حضور جمعیتی بیش از سه هزار نفر درباره حوادث کوار گفتند:

به نظرم رسید درباره اتفاقی که در کوار افتاد  باید اعلام موضعی بشود.

ایشان در ابتدا بخاطر عدم پوشش رسانه ای این حادثه از جانب صدا و سیما  انتقاد کردند و گفتند:در بعضی از حوادثی که در مملکت ما اتفاق می افتد خواهشمان از رسانه ها و صدا و سیما این است که در این مسائل مردم را روشن کنند چرا که دنیا دنیای فناوری اطلاعات است. وقتی که در چنین حادثه ای کوار را از اینترنت و برنامه های ماهواره ای جستجو میکنید همه اش اخبار بیگانه است و وقتی مردم بی اطلاع باشند فکر می کنند که در اینجا چه جنایتی اتفاق می افتد که رسانه های جمهوری اسلامی پوشش نمی دهند.پس یک چیزی هست خبرش چه است؟ اینکه یک عده مسلمان علیه (هتک حرمت) صوفیه تظاهراتی کرده اند و آنها هم ریخته اند و با سنگ و چماق و تیر و اسلحه اینها را زده اند و کشته اند و مجروح کرده اند.(85 نفر تیر خورده اند و بیش از صد نفر نیز با سنگ و شیشه نوشابه مجروح شده اند)بعد رسانه بیگانه نگاه می کنید می گویند  حمله به ادیان و عدم آزادی در ایران. صدا و سیما باید بیاید و گزارش بدهد و بایکود نکند. چرا ما باید برای اینکه بدانیم که چه خبر است هی برویم و امواج بیگانه را گوش بدهیم و هی برویم و ببینیم که آنها چه می گویند. آنها هم معلوم است که جهت دار می گویند و در نتیجه حقیقت مطلب بدست نمی آید.

ما در اطلاع رسانی حادثه بحث داریم که چرا کسی خبر دار نشد و چه شده که همه خبرها مال آنبر است. بیاید و حقیقت را بگویید که مردم ما فکر نکنند که که یک خبری بوده که دارند سانسور می کنند.از کشورهای دیگر خوب حقیقت را در می آورید و پخش می کنید ولی از داخل کشور خودمان چرا اینطوری هست، ما نمی دونیم؟

بیاید حقیقت را بگویید و بحث کنید و چهارتا آدم مطلع بیایند و صحبت کنند و حقیقت رادر بیاورند که ما نبینیم در 40کیلومتری یک کلان شهر اتفاقی افتاده که همه جهان دارند پخش می کنند و خودمان انگار نه انگار!!!

در ضمن ایشان اشاره ای نیز به مظلومیت بچه شیعه ها کردند و فرمودند:همیشه حزب اللهی ها مظلومند بخصوص در بحث رسانه که اینطور حوادث همیشه بایکود می شود.

این موضع مظلومیتی است که به بچه حزب اللهی ها می دهد و اینکه مگر ما در این مملکت مسلمان نیستیم؟ اگر در یک ورزشگاهی یک نفر زمین بخورد در تلوزیون همه را از جمله رئیس جمهور،دادستان و نیروی انتظامی را بازخواست می کنند که چرا چنین شد ولی اینجا حداقل 60 الی70 نفر مجروح دادیم ،اینها آدم نیستند که کسی بیاید و از اینها گزارش بگیرد که درمان اینها چه شد ؟ هزینه میخواهند یا نه؟چه کسانی زدند و چرا زدند؟ که ما مشاهده می کنیم که بچه مسلمانها و حزب اللهی ها در مظلومیتند.  

ایشان در قسمتی دیگر از سخنرانی درباره مجازات دراویش محارب گفتند:ما منتظریم که احکام، مشخصات و مجازات دراویش اعلام شود و اینکه می گویند فقط گرفتیم (و یا می گیریم و پیگیر قضیه هستیم)کافی نیست و بالاخره در مملکت اسلامی مجازات چنین عملکردی چیست؟ معنای محاربه چیست؟ معنای مفسد فی الارض چیست؟ و ما منتظر حکمهای اینها هستیم.

[ پنجشنبه بیست و یکم مهر 1390 ] [ 10:18 ] [ مردم ] [ نظر بدهید ]

نوشته شده توسط شهروند در یکشنبه 24 مهر 1390 و ساعت 10:41 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ سخنرانی مرحوم کافی در مورد تصوف و فرقه گنابادی
+ فیلم فتنه ی درویش2
+ مسئولی که خودش را به خواب زده است نمی شود بیدار کرد.به کدامین گناه!!! چه کسی پاسخگوست؟؟؟
+ خبرنامه طریقت گمراهی
+ روحانیت متعهد در بیان روح الله الموسوی الخمینی
+ نشریه فتنه درویش 3
+ قابل توجه دستگاه قضا و ضابطین
+ نظم ما در بی نظمی است قانون مداری هم در حرافی است
+ مدعی العموم یا مدعی المسئول
+ فراخوان عمومی برای هر گونه مناظره، مباهله و... با مدعیان معنویت و عرفان
+ دکتر رمضانی خط و نشان می کشد!!!
+ دراویش را بزرگ کنید اما در جهت منفی
+ امام جمعه اکبرآباد: با صراحت اعلام کردند که ما از قبل از این جریان حاضر به مناظره با سران گنابادی در جمع عمومی بوده ایم و هستیم.
+ قابل توجه شهرداری و سربازان گمنام امام زمان (عجج) در شهرستان کوار
+ انحراف در بزرگان صوفیه

صفحات :