تبلیغات
آنتی درویش قم - گزارش عملکرد نیروی انتظامی در حوادث کوار
 گزارش عملکرد نیروی انتظامی در حوادث کوار ...


مصادف با هفته نیروی انتظامی

گزارش عملکرد نیروی انتظامی در حوادث شهرستان کوار

(حمله مسلحانه دراویش گنابادی به مردم بی دفاع در راهپیمایی مسالمت آمیز امت حزب الله  در اعتراض به ضرب و شتم و تهدید به مرگ یکی از روحانیون مبلغ در ماه رمضان و توهین به مقدسات و نهادهای انقلابی توسط عده ای از دراویش)

بر اساس هماهنگی که از قبل با مسولین امنیتی و انتظامی درباره راهپیمایی صورت گرفته بود و طبق صحبتهای یکی از مسولین  که از قبل با نیروی انتظامی هماهنگ شده بود که امنیت راهپیمایی را تامین کنند متاسفانه در لحظات نزدیک شدن مردم به دراویش مسلح و آماده درگیری با به دست داشتن سنگ و آجر و شیشه نوشابه و چاقو و بستن راه بلوار اصلی  و ریختن سنگ و آجر در وسط و کنار خیابان ، نیروی انتظامی هیچ برخورد و صحبتی با دراویش نمی کند و بجای برخورد با متخلف و مسلحان آماده حمله و دفاع از مردم بی دفاع، صحنه درگیری را ترک می کنند و فقط 2 الی 3 نفر از مامورینی که در صحنه حاضر بودند نیز بعد از پرتاپ سنگ و شیشه نوشابه به سمت مردم و سپس بکارگیری سلاح جنگی و شکاری دراویش از قبیل کلاشینکف، کلت، برنو، سوزنی و پرون به سمت مردم هیچ اقدامی حتی شلیک تیر هوایی انجام نمی دهند و در آخر درگیری که حدود 85 نفر تیر جنگی و شکاری خورده اند و بیش از 100نفر نیز که با سنگ و شیشه مجروح شده اند با شلیک اشک آور به تمام شدن درگیری کمک می کنند.

آیا نیروی انتظامی کوار مجرم و خائن به خون مردم نمی باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایان ذکر است که در این زمان نیروهای یگان امداد نیز در منطقه کوار بودند که عمدا یا سهوا در روستاهای اطراف رفته بودند!!! شاید جهت برقرار کردن امنیت در روستاها ماموریت داشتند!!! اصلا به آنها چه ربطی دارد که در کوار چه خبر است!!

اصلا اینها که مثل نیروی انتظامی تحت امر ...... نبوده اند که بخواهند با ترک صحنه از مردم بی دفاع حمایت کنند!!!

اصلا به عده ای طلبه چه ربطی دارد که تبلیغ دین می کنند و عده ای بنام صوفیه دارند دین و فرهنگ و ارزش های مردم را تغییر می دهند!!!اصلا به عده ای طلبه و دانشجوی غیر مسوول دولتی چه که راهپیمایی راه می اندازند و بیانیه می دهند!!!

پس مسوولین چه کاره اند؟ آیا فقط برخی مسوولین انند که حرف ولایت را می فهمند و هرچه که از زبانشان صادر شد حرف ولایت است؟آیا این مسوولین و خواص جامعه بودند که انقلاب کردند؟ اینها بودند که جنگ را اداره کردند؟اینها بودند که در فتنه 88 به یاری رهبر و نظام شتافتند و اینها بودند که در حوادث کوار سنگ تمام گذاشتند!!!

این اشاره ای بود  از حرف دل بچه حزب اللهی ها  و خطاب به کسانی که اگر لازم باشد جزئیات بیشتر نوشته خواهد شد  اگر زنده بمانیم انشاالله.

در روزهای بعد از درگیری جمعه، دراویش فراخوان حرکت به سمت کوار می دهند که عده ای در کوار جمع می شوند که نیروی انتظامی استان فارس احساس خطر می کند و عده ی زیادی از مامورین به کوار می آورد که در ایست و بازرسی، پس از حمله دراویش به نیروهای انتظامی سبب تیراندازی مامورین به ایشان میشوند که 4نفرشان زخمی و یک نفرشان کشته می شود.که این خود نشان دهنده قدرت و توان بالای نیروی انتظامی است که اگر بخواهد با متخلفان برخورد بکند که متاسفانه این برخورد به اینجا ختم می شود.

اکنون که حدود یکماه از از این حادثه می گذرد به گفته یک مقام قضایی در جرم مشهود نیاز به اذن قاضی ندارد و در صحنه درگیری روز جمعه  مامورین نیروی انتظامی طبق قانون می توانستند به سمت دراویش شلیک کنند و از مردم دفاع کنند که نکردند و طبق گفته امام جمعه کوار و اکبرآباد که ایشان دکترای فقه و حقوق دارند و به گفته رئیس حوزه قضایی کوار دراویش محاربند و اگر محارب باشند که هستند رسیدگی به پرونده باید در دادگاه انقلاب صورت گیرد نه دادگاه عمومی کوارو طبق تبصره 3 ماده 183 ق م ا فرقی بین سلاح سرد و گرم نیست که بهانه دستگاه قضایی و انتظامی درباره عدم دستگیری محاربین که می گویند افراد مسلح فراری اند  این توجیح خوبی است ولی درباره کسانی که با سلاح سرد از قبیل سنگ و آجر شیشه نوشابه به سمت مردم پرتاپ کرده اند و آزادانه در خیابان رفت و آمد می کنند نشان دهنده برخورد بسیار ضعیف دستگاه قضایی و انتظامی می باشد که جای بسی تاسف و تعجب دارد!!!

بالاخره اگر دولت نه اسلامی بلکه  اگر لائیک هم باشد دلیل نمی شود در برخورد و حمله یک عده، که عقیده ای مخالف با عده دیگر دارند از مردم بی دفاعش دفاع نکند و هر عقل و منطقی این بی تفاوتی را محکوم می کند حال اینکه حق و قانون هم به جانب ما می باشد و کسی که دست به اسلحه میبرد محکوم به بی منطقی و زورگویی و قائل به قانون جنگل میباشد.بالاخره خنده دار است که عده ای با وجود اینکه در اقلیت هستند در برابر جمعیت مخالف که فقط شعار می دهند و بدون سلاح هستند در روز روشن با روی باز دست به سلاح آن هم سلاح گرم جنگی می برند و برخی مسولین بی تفاوت از کنار این قضیه عبور می کند و بجای افشای واقعیت سرپوش به معنای واقعی می گذارد!!!در اینجا جا دارد که کمال تقدیر و تشکر را از برخی مسوولین از جمله شورای اسلامی شهر کوار  که در این حادثه پیگیر برخی امورات بوده اند داشته باشیم.

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم                        در ره عشق جگر دارتر از هر مردیم

هر زمان شور خمینی به سر افتد ما را                     دور سید علی خامنه ای می گردیم


نوشته شده توسط شهروند در یکشنبه 24 مهر 1390 و ساعت 10:43 ق.ظ
ویرایش شده در یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 01:56 ب.ظ
 نوشته های پیشین
+ سخنرانی مرحوم کافی در مورد تصوف و فرقه گنابادی
+ فیلم فتنه ی درویش2
+ مسئولی که خودش را به خواب زده است نمی شود بیدار کرد.به کدامین گناه!!! چه کسی پاسخگوست؟؟؟
+ خبرنامه طریقت گمراهی
+ روحانیت متعهد در بیان روح الله الموسوی الخمینی
+ نشریه فتنه درویش 3
+ قابل توجه دستگاه قضا و ضابطین
+ نظم ما در بی نظمی است قانون مداری هم در حرافی است
+ مدعی العموم یا مدعی المسئول
+ فراخوان عمومی برای هر گونه مناظره، مباهله و... با مدعیان معنویت و عرفان
+ دکتر رمضانی خط و نشان می کشد!!!
+ دراویش را بزرگ کنید اما در جهت منفی
+ امام جمعه اکبرآباد: با صراحت اعلام کردند که ما از قبل از این جریان حاضر به مناظره با سران گنابادی در جمع عمومی بوده ایم و هستیم.
+ قابل توجه شهرداری و سربازان گمنام امام زمان (عجج) در شهرستان کوار
+ انحراف در بزرگان صوفیه

صفحات :